- autor: Admin, 2021-08-22 20:05
-
1. kolejka
MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka 2-1 Wełna Skoki (1-0)
39' M. Urbański, 64' P. Iwanicki - dla Lubuszanina
84' R. Modlibowski - dla Wełny
Sędziowie: Krzysztof Olędrowicz, Wiesław Jóźwiak, Kacper Wilk
Skład Lubuszanina Trzcianka: M. Kolisnyk - M. Turek (56' A. Jessa), P. Truszkowski (56' I. Yurchenko), M. Kina, K. Grygier - F. Kottas (77' J. Baranowski), Sz. Wachowiak (89' K. Kasperek), P. Iwanicki, M. Urbański, W. Correa (56' J. Fatyga) - P. Wicher
W meczu inaugurującym sezon 2021/2022, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka wygrał przed własną publicznością z Wełną Skoki 2-1. W 35 minucie na prowadzenie mogli wyjść goście, jednak Maksym Kolisnyk w świetnym stylu obronił rzut karny, chwilę później gola dla Lubu zdobył Marcin Urbański, któremu podawał Wanderson Correa. W 64 minucie prowadzenie dla podopiecznych Jarosława Feciucha podwyższył Paweł Iwanicki, wykorzystując zagranie Kacpra Grygiera. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem w 84 minucie. Kolejny mecz zagramy w najbliższą niedzielę (29 sierpnia) w Stróżewie z miejscową Koroną - początek o godz.14:00.
Kolejka 1 - 21-22 sierpnia |
Polonia Chodzież | 2-1 | TPS Winogrady (Poznań) | 21 sierpnia, 17:00 |
Sparta Oborniki | 2-2 | Zamek Gołańcz | 21 sierpnia, 16:00 |
Pogoń Łobżenica | 5-1 | Korona Stróżewo | 21 sierpnia, 14:00 |
Lubuszanin Trzcianka | 2-1 | Wełna Skoki | 22 sierpnia, 17:00 |
Błękitni Wronki | 2-0 | Przemysław Poznań | 21 sierpnia, 15:00 |
Concordia Murowana Goślina | 0-0 | AP Reissa Poznań | 21 sierpnia, 14:00 |
Noteć Czarnków | 4-0 | Leśnik Margonin | 21 sierpnia, 13:00 |
Sparta Szamotuły | 0-7 | Wiara Lecha Poznań | 21 sierpnia, 17:00 |
V liga 2021/2022, grupa: wielkopolska I |
|
| RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE |
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Wiara Lecha Poznań | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 1 | 0 | 0 | 7-0 | | | | | | |
2. | Pogoń Łobżenica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5-1 | 1 | 0 | 0 | 5-1 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | | | | | | |
3. | Noteć Czarnków | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-0 | 1 | 0 | 0 | 4-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | | | | | | |
4. | Błękitni Wronki | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | | | | | | |
5. | Polonia Chodzież | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | | | | | | |
| Lubuszanin Trzcianka | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | | | | | | |
7. | Sparta Oborniki | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 |
| Zamek Gołańcz | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 |
9. | Concordia Murowana Goślina | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
| AP Reissa Poznań | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
11. | Wełna Skoki | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | | | | | | |
| TPS Winogrady (Poznań) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | | | | | | |
13. | Przemysław Poznań | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | | | | | | |
14. | Korona Stróżewo | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-5 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 1-5 | | | | | | |
15. | Leśnik Margonin | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-4 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0-4 | | | | | | |
16. | Sparta Szamotuły | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-7 | 0 | 0 | 1 | 0-7 | 0 | 0 | 0 | 0-0 |