dzisiaj: 531, wczoraj: 881
ogółem: 9 897 490
statystyki szczegółowe
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Sezon 2018/2019 w IV lidze wielkopolskiej rozpocznie się w dniach 4-5 sierpnia. Pierwszy mecz Lubuszanin rozegra w Swarzędzu, a następnie w Trzciance zmierzy się z Olimpią Koło.
Kolejka 1 - 4-5 sierpnia |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Victoria Września | - | Warta Międzychód | |
Unia Swarzędz | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Nielba Wągrowiec | - | Obra Kościan | |
Orkan Śmiłowo | - | Polonia 1912 Leszno | |
Polonia Kępno | - | Krobianka Krobia | |
LKS Gołuchów | - | Sokół Pniewy | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Olimpia Koło | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Kotwica Kórnik | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | KS Opatówek |
Kolejka 2 - 11-12 sierpnia |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Krobianka Krobia | |
Polonia 1912 Leszno | - | Polonia Kępno | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Orkan Śmiłowo | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | KS Opatówek | |
Obra Kościan | - | Kotwica Kórnik | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Nielba Wągrowiec | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Olimpia Koło | |
LKS Gołuchów | - | Unia Swarzędz | |
Warta Międzychód | - | Sokół Pniewy | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Victoria Września |
Kolejka 3 - 15 sierpnia |
Victoria Września | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Unia Swarzędz | - | Warta Międzychód | |
Nielba Wągrowiec | - | Lubuszanin Trzcianka | |
KS Opatówek | - | Obra Kościan | |
Orkan Śmiłowo | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Polonia Kępno | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Krobianka Krobia | - | Polonia 1912 Leszno | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Sokół Pniewy | |
LKS Gołuchów | - | Olimpia Koło | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 4 - 18-19 sierpnia |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Polonia 1912 Leszno | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Krobianka Krobia | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Polonia Kępno | |
Obra Kościan | - | Orkan Śmiłowo | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | KS Opatówek | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Kotwica Kórnik | |
LKS Gołuchów | - | Nielba Wągrowiec | |
Warta Międzychód | - | Olimpia Koło | |
Victoria Września | - | Sokół Pniewy | |
Unia Swarzędz | - | Zjednoczeni Trzemeszno |
Kolejka 5 - 25-26 sierpnia |
Sokół Pniewy | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Unia Swarzędz | - | Victoria Września | |
Nielba Wągrowiec | - | Warta Międzychód | |
KS Opatówek | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Orkan Śmiłowo | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Polonia Kępno | - | Obra Kościan | |
Krobianka Krobia | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Polonia 1912 Leszno | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Olimpia Koło | |
LKS Gołuchów | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 6 - 29 sierpnia |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Polonia 1912 Leszno | |
Obra Kościan | - | Krobianka Krobia | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Polonia Kępno | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Orkan Śmiłowo | |
LKS Gołuchów | - | KS Opatówek | |
Warta Międzychód | - | Kotwica Kórnik | |
Victoria Września | - | Olimpia Koło | |
Sokół Pniewy | - | Unia Swarzędz | |
Nielba Wągrowiec | - | Zjednoczeni Trzemeszno |
Kolejka 7 - 1-2 września |
Unia Swarzędz | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Nielba Wągrowiec | - | Victoria Września | |
KS Opatówek | - | Warta Międzychód | |
Orkan Śmiłowo | - | LKS Gołuchów | |
Polonia Kępno | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Krobianka Krobia | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Polonia 1912 Leszno | - | Obra Kościan | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Sokół Pniewy | - | Olimpia Koło | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 8 - 8-9 września |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Obra Kościan | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Polonia 1912 Leszno | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Krobianka Krobia | |
LKS Gołuchów | - | Polonia Kępno | |
Warta Międzychód | - | Orkan Śmiłowo | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | KS Opatówek | |
Victoria Września | - | Kotwica Kórnik | |
Sokół Pniewy | - | Nielba Wągrowiec | |
Unia Swarzędz | - | Olimpia Koło |
Kolejka 9 - 15-16 września |
Olimpia Koło | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Nielba Wągrowiec | - | Unia Swarzędz | |
KS Opatówek | - | Victoria Września | |
Orkan Śmiłowo | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Polonia Kępno | - | Warta Międzychód | |
Krobianka Krobia | - | LKS Gołuchów | |
Polonia 1912 Leszno | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Obra Kościan | |
Sokół Pniewy | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 10 - 22-23 września |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Obra Kościan | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
LKS Gołuchów | - | Polonia 1912 Leszno | |
Warta Międzychód | - | Krobianka Krobia | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Polonia Kępno | |
Victoria Września | - | Orkan Śmiłowo | |
Sokół Pniewy | - | KS Opatówek | |
Unia Swarzędz | - | Kotwica Kórnik | |
Olimpia Koło | - | Nielba Wągrowiec |
Kolejka 11 - 29-30 września |
Nielba Wągrowiec | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
KS Opatówek | - | Unia Swarzędz | |
Orkan Śmiłowo | - | Sokół Pniewy | |
Polonia Kępno | - | Victoria Września | |
Krobianka Krobia | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Polonia 1912 Leszno | - | Warta Międzychód | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | LKS Gołuchów | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Obra Kościan | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Olimpia Koło | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 12 - 6-7 października |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Obra Kościan | |
LKS Gołuchów | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Warta Międzychód | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Polonia 1912 Leszno | |
Victoria Września | - | Krobianka Krobia | |
Sokół Pniewy | - | Polonia Kępno | |
Unia Swarzędz | - | Orkan Śmiłowo | |
Olimpia Koło | - | KS Opatówek | |
Nielba Wągrowiec | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 13 - 13-14 października |
KS Opatówek | - | Nielba Wągrowiec | |
Orkan Śmiłowo | - | Olimpia Koło | |
Polonia Kępno | - | Unia Swarzędz | |
Krobianka Krobia | - | Sokół Pniewy | |
Polonia 1912 Leszno | - | Victoria Września | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Warta Międzychód | |
Obra Kościan | - | LKS Gołuchów | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 14 - 20-21 października |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Lubuszanin Trzcianka | |
LKS Gołuchów | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Warta Międzychód | - | Obra Kościan | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Victoria Września | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Sokół Pniewy | - | Polonia 1912 Leszno | |
Unia Swarzędz | - | Krobianka Krobia | |
Olimpia Koło | - | Polonia Kępno | |
Nielba Wągrowiec | - | Orkan Śmiłowo | |
KS Opatówek | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 15 - 27-28 października |
KS Opatówek | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Orkan Śmiłowo | - | Kotwica Kórnik | |
Polonia Kępno | - | Nielba Wągrowiec | |
Krobianka Krobia | - | Olimpia Koło | |
Polonia 1912 Leszno | - | Unia Swarzędz | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Sokół Pniewy | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Victoria Września | |
Obra Kościan | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Warta Międzychód | |
Lubuszanin Trzcianka | - | LKS Gołuchów |
Kolejka 16 - 3-4 listopada |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | LKS Gołuchów | |
Warta Międzychód | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Victoria Września | - | Obra Kościan | |
Sokół Pniewy | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Unia Swarzędz | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Olimpia Koło | - | Polonia 1912 Leszno | |
Nielba Wągrowiec | - | Krobianka Krobia | |
KS Opatówek | - | Orkan Śmiłowo | |
Polonia Kępno | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 17 - 10-11 listopada |
Orkan Śmiłowo | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Polonia Kępno | - | KS Opatówek | |
Krobianka Krobia | - | Kotwica Kórnik | |
Polonia 1912 Leszno | - | Nielba Wągrowiec | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Olimpia Koło | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Unia Swarzędz | |
Obra Kościan | - | Sokół Pniewy | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Victoria Września | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
LKS Gołuchów | - | Warta Międzychód |
Kolejka 18 - 17-18 listopada |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Warta Międzychód | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | LKS Gołuchów | |
Victoria Września | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Sokół Pniewy | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Unia Swarzędz | - | Obra Kościan | |
Olimpia Koło | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Nielba Wągrowiec | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
KS Opatówek | - | Krobianka Krobia | |
Orkan Śmiłowo | - | Polonia Kępno | |
Polonia 1912 Leszno | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 19 - 24-25 listopada |
Polonia Kępno | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Krobianka Krobia | - | Orkan Śmiłowo | |
Polonia 1912 Leszno | - | KS Opatówek | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Kotwica Kórnik | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Nielba Wągrowiec | |
Obra Kościan | - | Olimpia Koło | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Unia Swarzędz | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Sokół Pniewy | |
LKS Gołuchów | - | Victoria Września | |
Warta Międzychód | - | Zjednoczeni Trzemeszno |
Kolejka 20 |
Sokół Pniewy | - | LKS Gołuchów | |
Olimpia Koło | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Kotwica Kórnik | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
KS Opatówek | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Warta Międzychód | - | Victoria Września | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Unia Swarzędz | |
Obra Kościan | - | Nielba Wągrowiec | |
Polonia 1912 Leszno | - | Orkan Śmiłowo | |
Krobianka Krobia | - | Polonia Kępno |
Kolejka 21 |
Krobianka Krobia | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Polonia Kępno | - | Polonia 1912 Leszno | |
Orkan Śmiłowo | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
KS Opatówek | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Kotwica Kórnik | - | Obra Kościan | |
Nielba Wągrowiec | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Olimpia Koło | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Unia Swarzędz | - | LKS Gołuchów | |
Sokół Pniewy | - | Warta Międzychód | |
Victoria Września | - | Zjednoczeni Trzemeszno |
Kolejka 22 |
Sokół Pniewy | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Olimpia Koło | - | LKS Gołuchów | |
Kotwica Kórnik | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Victoria Września | |
Warta Międzychód | - | Unia Swarzędz | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Nielba Wągrowiec | |
Obra Kościan | - | KS Opatówek | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Orkan Śmiłowo | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Polonia Kępno | |
Polonia 1912 Leszno | - | Krobianka Krobia |
Kolejka 23 |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Unia Swarzędz | |
Polonia 1912 Leszno | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Krobianka Krobia | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Polonia Kępno | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Orkan Śmiłowo | - | Obra Kościan | |
KS Opatówek | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Kotwica Kórnik | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Nielba Wągrowiec | - | LKS Gołuchów | |
Olimpia Koło | - | Warta Międzychód | |
Sokół Pniewy | - | Victoria Września |
Kolejka 24 |
Olimpia Koło | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Kotwica Kórnik | - | LKS Gołuchów | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Sokół Pniewy | |
Victoria Września | - | Unia Swarzędz | |
Warta Międzychód | - | Nielba Wągrowiec | |
Lubuszanin Trzcianka | - | KS Opatówek | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Orkan Śmiłowo | |
Obra Kościan | - | Polonia Kępno | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Krobianka Krobia | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Polonia 1912 Leszno |
Kolejka 25 |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Nielba Wągrowiec | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Polonia 1912 Leszno | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Krobianka Krobia | - | Obra Kościan | |
Polonia Kępno | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Orkan Śmiłowo | - | Lubuszanin Trzcianka | |
KS Opatówek | - | LKS Gołuchów | |
Kotwica Kórnik | - | Warta Międzychód | |
Olimpia Koło | - | Victoria Września | |
Unia Swarzędz | - | Sokół Pniewy |
Kolejka 26 |
Olimpia Koło | - | Sokół Pniewy | |
Kotwica Kórnik | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Unia Swarzędz | |
Victoria Września | - | Nielba Wągrowiec | |
Warta Międzychód | - | KS Opatówek | |
LKS Gołuchów | - | Orkan Śmiłowo | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Polonia Kępno | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Krobianka Krobia | |
Obra Kościan | - | Polonia 1912 Leszno | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski |
Kolejka 27 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Obra Kościan | |
Polonia 1912 Leszno | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Krobianka Krobia | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Polonia Kępno | - | LKS Gołuchów | |
Orkan Śmiłowo | - | Warta Międzychód | |
KS Opatówek | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Kotwica Kórnik | - | Victoria Września | |
Nielba Wągrowiec | - | Sokół Pniewy | |
Olimpia Koło | - | Unia Swarzędz |
Kolejka 28 |
Kotwica Kórnik | - | Sokół Pniewy | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Olimpia Koło | |
Unia Swarzędz | - | Nielba Wągrowiec | |
Victoria Września | - | KS Opatówek | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Orkan Śmiłowo | |
Warta Międzychód | - | Polonia Kępno | |
LKS Gołuchów | - | Krobianka Krobia | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Polonia 1912 Leszno | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Obra Kościan | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne |
Kolejka 29 |
Obra Kościan | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Polonia 1912 Leszno | - | LKS Gołuchów | |
Krobianka Krobia | - | Warta Międzychód | |
Polonia Kępno | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Orkan Śmiłowo | - | Victoria Września | |
KS Opatówek | - | Sokół Pniewy | |
Kotwica Kórnik | - | Unia Swarzędz | |
Nielba Wągrowiec | - | Olimpia Koło |
Kolejka 30 |
Kotwica Kórnik | - | Olimpia Koło | |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Nielba Wągrowiec | |
Unia Swarzędz | - | KS Opatówek | |
Sokół Pniewy | - | Orkan Śmiłowo | |
Victoria Września | - | Polonia Kępno | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Krobianka Krobia | |
Warta Międzychód | - | Polonia 1912 Leszno | |
LKS Gołuchów | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Obra Kościan |
Kolejka 31 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Obra Kościan | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | LKS Gołuchów | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Warta Międzychód | |
Polonia 1912 Leszno | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Krobianka Krobia | - | Victoria Września | |
Polonia Kępno | - | Sokół Pniewy | |
Orkan Śmiłowo | - | Unia Swarzędz | |
KS Opatówek | - | Olimpia Koło | |
Kotwica Kórnik | - | Nielba Wągrowiec |
Kolejka 32 |
Kotwica Kórnik | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Nielba Wągrowiec | - | KS Opatówek | |
Olimpia Koło | - | Orkan Śmiłowo | |
Unia Swarzędz | - | Polonia Kępno | |
Sokół Pniewy | - | Krobianka Krobia | |
Victoria Września | - | Polonia 1912 Leszno | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Warta Międzychód | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
LKS Gołuchów | - | Obra Kościan | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce |
Kolejka 33 |
Kotwica Kórnik | - | KS Opatówek | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | LKS Gołuchów | |
Obra Kościan | - | Warta Międzychód | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Victoria Września | |
Polonia 1912 Leszno | - | Sokół Pniewy | |
Krobianka Krobia | - | Unia Swarzędz | |
Polonia Kępno | - | Olimpia Koło | |
Orkan Śmiłowo | - | Nielba Wągrowiec |
Kolejka 34 |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | KS Opatówek | |
Kotwica Kórnik | - | Orkan Śmiłowo | |
Nielba Wągrowiec | - | Polonia Kępno | |
Olimpia Koło | - | Krobianka Krobia | |
Unia Swarzędz | - | Polonia 1912 Leszno | |
Sokół Pniewy | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Victoria Września | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Obra Kościan | |
Warta Międzychód | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
LKS Gołuchów | - | Lubuszanin Trzcianka |
Kolejka 35 |
Kotwica Kórnik | - | Polonia Kępno | |
LKS Gołuchów | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Warta Międzychód | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Obra Kościan | - | Victoria Września | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Sokół Pniewy | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Unia Swarzędz | |
Polonia 1912 Leszno | - | Olimpia Koło | |
Krobianka Krobia | - | Nielba Wągrowiec | |
Orkan Śmiłowo | - | KS Opatówek |
Kolejka 36 |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Orkan Śmiłowo | |
KS Opatówek | - | Polonia Kępno | |
Kotwica Kórnik | - | Krobianka Krobia | |
Nielba Wągrowiec | - | Polonia 1912 Leszno | |
Olimpia Koło | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Unia Swarzędz | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Sokół Pniewy | - | Obra Kościan | |
Victoria Września | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Warta Międzychód | - | LKS Gołuchów |
Kolejka 37 |
Kotwica Kórnik | - | Polonia 1912 Leszno | |
Warta Międzychód | - | Centra Ostrów Wielkopolski | |
LKS Gołuchów | - | Zjednoczeni Trzemeszno | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Victoria Września | |
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Sokół Pniewy | |
Obra Kościan | - | Unia Swarzędz | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Olimpia Koło | |
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | - | Nielba Wągrowiec | |
Krobianka Krobia | - | KS Opatówek | |
Polonia Kępno | - | Orkan Śmiłowo |
Kolejka 38 |
Centra Ostrów Wielkopolski | - | Polonia Kępno | |
Orkan Śmiłowo | - | Krobianka Krobia | |
KS Opatówek | - | Polonia 1912 Leszno | |
Kotwica Kórnik | - | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | |
Nielba Wągrowiec | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Olimpia Koło | - | Obra Kościan | |
Unia Swarzędz | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |
Sokół Pniewy | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Victoria Września | - | LKS Gołuchów | |
Zjednoczeni Trzemeszno | - | Warta Międzychód |
Hydro Lubuszanin Trzcianka | 3:4 | Przemysław Poznań |
2022-06-25, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 31 |
|
|||
|