Do 77 minuty prowadziliśmy 2-1...

• autor: Admin, 2017-11-19 12:50

XVII kolejka

Nielba Wągrowiec 3-2 Lubuszanin (1-1)

16' J. Kubiński, 77', 90' A. Mikołajczak - dla Nielby

15', 70' B. Nowak - dla Lubuszanina

Sędziowie: Łukasz Chodnicki (Nowogród), Andrzej Pawlak (Września), Szymon Filip (Poznań-Nowe Miasto), Patryk Wyrt (Wągrowiec)

Wytypuj wyniki spotkań XVII kolejki

Zarejestruj się i weź udział w naszej zabawie!

Dla najlepszego typera planujemy drobny upominek!

Skład Lubuszanina: D. Zamiar - W. Szwedek, A. Śniegowski, M. Hermanowicz, M. Kaczor - E. Krysztopowicz (85' M. Michałek), D. Zieliński, K. Feciuch, P. Iwanicki (80' M. Wawszczak), M. Kosidło (52' Sz. Świderski) - B. Nowak

Do 77 minuty, Lubuszanin prowadził w Wągrowcu 2-1. Ostatecznie, trzy punkty zdobyła Nielba...

Spotkanie w Wągrowcu przyniosło wiele emocji i zwrotów akcji, a także goli, do czego przyzwyczaiła nas rywalizacja obu zespołów. W 15 minucie, Błażej Nowak wykorzystał podanie z środka pola i pokonał bramkarza, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Jednak po minucie mieliśmy już remis 1-1. Damian Zamiar był bez szans po uderzeniu Jakuba Kubińskiego. Lubuszanin przeważał i był bliski ponownego objęcia prowadzenia. W poprzeczkę trafił Dawid Zieliński, a swoje dogodne okazje miał również Błażej Nowak. Do przerwy jednak remis 1-1

Po zmianie stron, w 70 minucie nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie. Gola z kombinacyjnie rozegranego rzutu wolnego zdobył Błażej Nowak. Wszystko zapowiadało, że nasz zespół wywiezie punty z trudnego terenu w Wągrowcu, jednak w 77 minucie Adrian Mikołajczak doprowadził do wyrównania. W samej końcówce losy spotkania mogły rozstrzygnąć obie ekipy. W sytuacji sam na sam świetnie spisał się Damian Zamiar, jednak w doliczonym czasie gry, seria błędów w naszej obronie zakończyła się trzecim golem gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 3-2.

Już w najbliższą niedzielę (26 listopada), ostatni mecz ligowy Lubuszanina w tym roku. Podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Trzciance z Pogonią Łobżenica. Początek meczu o godz.15:00. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców naszego zespołu na to spotkanie!

Kolejka 17 - 18-19 listopada
Unia Swarzędz 2-2 Pogoń Łobżenica 18 listopada, 13:00
Sparta Oborniki 1-0 GKS Dopiewo 18 listopada, 11:00
Nielba Wągrowiec 3-2 Lubuszanin Trzcianka 18 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Kotwica Kórnik 18 listopada, 12:00
Mieszko Gniezno 3-0 Iskra Szydłowo 18 listopada, 13:30
Orły Pniewy 1-3 Grom Plewiska 18 listopada, 13:30
Huragan Pobiedziska 0-1 GLKS Wysoka 19 listopada, 13:00