Hit w Plewiskach dla Lubuszanina!

• autor: Admin, 2017-04-08 20:30

XX kolejka

Grom Plewiska 0-2 Lubuszanin (0-1)

28' K. Feciuch, 78' D. Drzewiecki

Sędziowie: Wojciech Brenk (Gniezno) Piotr Rychły (Poznań - Stare Miasto) Marek Czajkowski (Poznań - Grunwald)

Skład Lubuszanina: D. Zamiar - B. Nowak, M. Kaczor (46' A. Śniegowski), D. Zieliński, W. Natkaniec - J. Mleczak, K. Feciuch, P. Iwanicki, J. Budzyń (90' M. Michałek), D. Ratajczak (88' M. Łuczak) - M. Wawszczak (74' D. Drzewiecki)

Lubuszanin nie zwalnia! Tym razem w hicie kolejki, pokonał w Plewiskach trzeci w tabeli Grom 2-0 po bramkach Krystiana Feciucha i Dominika Drzewieckiego!

Jak przystało na hit kolejki, spotkanie pomiędzy liderem - Lubuszaninem Trzcianka a trzecim w tabeli Gromem Pleiwska, stało na wysokim poziomie. Podopieczni Jarosława Feciucha przystępowali do tego meczu bez Pawła Wichra, Mateusza Kosidło i kontuzjowanego Wojciecha Szwedka. W pierwszych minutach przewagę miał zespół z Plewisk, jednak na posterunku stał Damian Zamiar, który spisywał się znakomicie w dniu swoich 23. urodzin. Pierwszą dobrą sytuację Lubuszanin wypracował sobie w 12 minucie, jednak strzał Pawła Iwanickiego został wybroniony przez bramkarza Gromu. W 26 minucie, miejscowi powinni objąć prowadzenie, jednak uderzenie Jakuba Smury minęło naszą bramkę. Zemściło się to dwie minuty później, kiedy Krystian Feciuch popisał się bardzo ładnym uderzeniem i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy, gospodarze mieli jeszcze szansę na wyrównanie, ale przegrywali pojedynki z Damianem Zamiarem. Do przerwy zatem 1-0 dla Lubuszanina Trzcianka.

W drugiej połowie, nasz zespół posiadał przewagę. W 70 minucie Michał Wawszczak trafił w poprzeczkę, będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem miejscowych. Chwilę później, miejsce popularnego "Giggsa" zajął Dominik Drzewiecki, który w 78 minucie wykorzystał dobre podanie Jakuba Budzynia i podwyższył wynik spotkania na 2-0 dla naszego zespołu! Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i lider tabeli z Trzcianki wygrał w hicie kolejki z Gromem Plewiska 2-0.

Kolejne dwa spotkania ligowe nasz zespół rozegra również na wyjazdach. Najbliższy w sobotę, 15 kwietnia w Wysokiej. Mecz z GLKS rozpocznie się o godz.13:00. Następnie, 22 kwietnia, Lubuszanin wyjedzie do Dopiewa. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców Lubuszanina na te dwa wyjazdowe i interesujące spotkania naszego zespołu!

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia
Unia Swarzędz 3-0 Huragan Pobiedziska 8 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 5-2 Luboński KS 8 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 kwietnia, 15:00
Zieloni Lubosz 0-0 Kotwica Kórnik 9 kwietnia, 14:00
GKS Dopiewo 0-1 Pogoń Łobżenica 8 kwietnia, 17:00
GLKS Wysoka 3-2 Nielba Wągrowiec 9 kwietnia, 15:00
Grom Plewiska 0-2 Lubuszanin Trzcianka 8 kwietnia, 16:00