- autor: Admin, 2015-07-13 17:35
-
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał wstępny terminarz rozgrywek IV ligi wielkopolskiej północnej. Sezon zostanie zainaugurowany 8 sierpnia a Lubuszanin zagra na wyjeździe z Płomieniem Przyprostynia.
Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płn.
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2015-08-07/2015-08-26
1 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-08-08 | __:__ | | : |
2 | Wełna SKOKI | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-08-07 | __:__ | | : |
3 | Iskra Szydłowo | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-08-08 | __:__ | | : |
4 | GLKS WYSOKA | - | GROM Plewiska | 2015-08-08 | __:__ | | : |
5 | KOTWICA Kórnik | - | GKS Dopiewo | 2015-08-08 | __:__ | | : |
6 | MAWIT Lwówek | - | WARTA Międzychód | 2015-08-26 | __:__ | | : |
7 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-08-08 | __:__ | | : |
8 | SPARTA Oborniki | - | MIESZKO Gniezno | 2015-08-08 | __:__ | | : |
Kolejka: 2 w dniach 2015-08-15
9 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | MIESZKO Gniezno | 2015-08-15 | __:__ | | : |
10 | Lubuszanin Trzcianka | - | SPARTA Oborniki | 2015-08-15 | __:__ | | : |
11 | WARTA Międzychód | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-08-15 | __:__ | | : |
12 | GKS Dopiewo | - | MAWIT Lwówek | 2015-08-15 | __:__ | | : |
13 | GROM Plewiska | - | KOTWICA Kórnik | 2015-08-15 | __:__ | | : |
14 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | GLKS WYSOKA | 2015-08-15 | __:__ | | : |
15 | HURAGAN Pobiedziska | - | Iskra Szydłowo | 2015-08-15 | __:__ | | : |
16 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | Wełna SKOKI | 2015-08-15 | __:__ | | : |
Kolejka: 3 w dniach 2015-08-22
17 | Wełna SKOKI | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-08-22 | __:__ | | : |
18 | Iskra Szydłowo | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-08-22 | __:__ | | : |
19 | GLKS WYSOKA | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-08-22 | __:__ | | : |
20 | KOTWICA Kórnik | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-08-22 | __:__ | | : |
21 | MAWIT Lwówek | - | GROM Plewiska | 2015-08-22 | __:__ | | : |
22 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | GKS Dopiewo | 2015-08-22 | __:__ | | : |
23 | SPARTA Oborniki | - | WARTA Międzychód | 2015-08-22 | __:__ | | : |
24 | MIESZKO Gniezno | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-08-22 | __:__ | | : |
Kolejka: 4 w dniach 2015-08-29
25 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-08-29 | __:__ | | : |
26 | WARTA Międzychód | - | MIESZKO Gniezno | 2015-08-29 | __:__ | | : |
27 | GKS Dopiewo | - | SPARTA Oborniki | 2015-08-29 | __:__ | | : |
28 | GROM Plewiska | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-08-29 | __:__ | | : |
29 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | MAWIT Lwówek | 2015-08-29 | __:__ | | : |
30 | HURAGAN Pobiedziska | - | KOTWICA Kórnik | 2015-08-29 | __:__ | | : |
31 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | GLKS WYSOKA | 2015-08-29 | __:__ | | : |
32 | Wełna SKOKI | - | Iskra Szydłowo | 2015-08-29 | __:__ | | : |
Kolejka: 5 w dniach 2015-09-05
33 | Iskra Szydłowo | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-09-05 | __:__ | | : |
34 | GLKS WYSOKA | - | Wełna SKOKI | 2015-09-05 | __:__ | | : |
35 | KOTWICA Kórnik | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-09-05 | __:__ | | : |
36 | MAWIT Lwówek | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-09-05 | __:__ | | : |
37 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-09-05 | __:__ | | : |
38 | SPARTA Oborniki | - | GROM Plewiska | 2015-09-05 | __:__ | | : |
39 | MIESZKO Gniezno | - | GKS Dopiewo | 2015-09-05 | __:__ | | : |
40 | Lubuszanin Trzcianka | - | WARTA Międzychód | 2015-09-05 | __:__ | | : |
Kolejka: 6 w dniach 2015-09-09/2015-09-12
41 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | WARTA Międzychód | 2015-09-12 | __:__ | | : |
42 | GKS Dopiewo | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-09-12 | __:__ | | : |
43 | GROM Plewiska | - | MIESZKO Gniezno | 2015-09-12 | __:__ | | : |
44 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | SPARTA Oborniki | 2015-09-12 | __:__ | | : |
45 | HURAGAN Pobiedziska | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-09-12 | __:__ | | : |
46 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | MAWIT Lwówek | 2015-09-12 | __:__ | | : |
47 | Wełna SKOKI | - | KOTWICA Kórnik | 2015-09-12 | __:__ | | : |
48 | Iskra Szydłowo | - | GLKS WYSOKA | 2015-09-09 | __:__ | | : |
Kolejka: 7 w dniach 2015-09-19
49 | GLKS WYSOKA | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-09-19 | __:__ | | : |
50 | KOTWICA Kórnik | - | Iskra Szydłowo | 2015-09-19 | __:__ | | : |
51 | MAWIT Lwówek | - | Wełna SKOKI | 2015-09-19 | __:__ | | : |
52 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-09-19 | __:__ | | : |
53 | SPARTA Oborniki | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-09-19 | __:__ | | : |
54 | MIESZKO Gniezno | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-09-19 | __:__ | | : |
55 | Lubuszanin Trzcianka | - | GROM Plewiska | 2015-09-19 | __:__ | | : |
56 | WARTA Międzychód | - | GKS Dopiewo | 2015-09-19 | __:__ | | : |
Kolejka: 8 w dniach 2015-09-26
57 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | GKS Dopiewo | 2015-09-26 | __:__ | | : |
58 | GROM Plewiska | - | WARTA Międzychód | 2015-09-26 | __:__ | | : |
59 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-09-26 | __:__ | | : |
60 | HURAGAN Pobiedziska | - | MIESZKO Gniezno | 2015-09-26 | __:__ | | : |
61 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | SPARTA Oborniki | 2015-09-26 | __:__ | | : |
62 | Wełna SKOKI | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-09-26 | __:__ | | : |
63 | Iskra Szydłowo | - | MAWIT Lwówek | 2015-09-26 | __:__ | | : |
64 | GLKS WYSOKA | - | KOTWICA Kórnik | 2015-09-26 | __:__ | | : |
Kolejka: 9 w dniach 2015-10-03
65 | KOTWICA Kórnik | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-10-03 | __:__ | | : |
66 | MAWIT Lwówek | - | GLKS WYSOKA | 2015-10-03 | __:__ | | : |
67 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | Iskra Szydłowo | 2015-10-03 | __:__ | | : |
68 | SPARTA Oborniki | - | Wełna SKOKI | 2015-10-03 | __:__ | | : |
69 | MIESZKO Gniezno | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-10-03 | __:__ | | : |
70 | Lubuszanin Trzcianka | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-10-03 | __:__ | | : |
71 | WARTA Międzychód | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-10-03 | __:__ | | : |
72 | GKS Dopiewo | - | GROM Plewiska | 2015-10-03 | __:__ | | : |
Kolejka: 10 w dniach 2015-10-10
73 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | GROM Plewiska | 2015-10-10 | __:__ | | : |
74 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | GKS Dopiewo | 2015-10-10 | __:__ | | : |
75 | HURAGAN Pobiedziska | - | WARTA Międzychód | 2015-10-10 | __:__ | | : |
76 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-10-10 | __:__ | | : |
77 | Wełna SKOKI | - | MIESZKO Gniezno | 2015-10-10 | __:__ | | : |
78 | Iskra Szydłowo | - | SPARTA Oborniki | 2015-10-10 | __:__ | | : |
79 | GLKS WYSOKA | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-10-10 | __:__ | | : |
80 | KOTWICA Kórnik | - | MAWIT Lwówek | 2015-10-10 | __:__ | | : |
Kolejka: 11 w dniach 2015-10-17
81 | MAWIT Lwówek | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-10-17 | __:__ | | : |
82 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | KOTWICA Kórnik | 2015-10-17 | __:__ | | : |
83 | SPARTA Oborniki | - | GLKS WYSOKA | 2015-10-17 | __:__ | | : |
84 | MIESZKO Gniezno | - | Iskra Szydłowo | 2015-10-17 | __:__ | | : |
85 | Lubuszanin Trzcianka | - | Wełna SKOKI | 2015-10-17 | __:__ | | : |
86 | WARTA Międzychód | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-10-17 | __:__ | | : |
87 | GKS Dopiewo | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-10-17 | __:__ | | : |
88 | GROM Plewiska | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-10-17 | __:__ | | : |
Kolejka: 12 w dniach 2015-10-24
89 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-10-24 | __:__ | | : |
90 | HURAGAN Pobiedziska | - | GROM Plewiska | 2015-10-24 | __:__ | | : |
91 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | GKS Dopiewo | 2015-10-24 | __:__ | | : |
92 | Wełna SKOKI | - | WARTA Międzychód | 2015-10-24 | __:__ | | : |
93 | Iskra Szydłowo | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-10-24 | __:__ | | : |
94 | GLKS WYSOKA | - | MIESZKO Gniezno | 2015-10-24 | __:__ | | : |
95 | KOTWICA Kórnik | - | SPARTA Oborniki | 2015-10-24 | __:__ | | : |
96 | MAWIT Lwówek | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-10-24 | __:__ | | : |
Kolejka: 13 w dniach 2015-10-31
97 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-10-31 | __:__ | | : |
98 | SPARTA Oborniki | - | MAWIT Lwówek | 2015-10-31 | __:__ | | : |
99 | MIESZKO Gniezno | - | KOTWICA Kórnik | 2015-10-31 | __:__ | | : |
100 | Lubuszanin Trzcianka | - | GLKS WYSOKA | 2015-10-31 | __:__ | | : |
101 | WARTA Międzychód | - | Iskra Szydłowo | 2015-10-31 | __:__ | | : |
102 | GKS Dopiewo | - | Wełna SKOKI | 2015-10-31 | __:__ | | : |
103 | GROM Plewiska | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-10-31 | __:__ | | : |
104 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-10-31 | __:__ | | : |
Kolejka: 14 w dniach 2015-11-07
105 | 1922 LECHIA Kostrzyn | - | HURAGAN Pobiedziska | 2015-11-07 | __:__ | | : |
106 | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | - | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | 2015-11-07 | __:__ | | : |
107 | Wełna SKOKI | - | GROM Plewiska | 2015-11-07 | __:__ | | : |
108 | Iskra Szydłowo | - | GKS Dopiewo | 2015-11-07 | __:__ | | : |
109 | GLKS WYSOKA | - | WARTA Międzychód | 2015-11-07 | __:__ | | : |
110 | KOTWICA Kórnik | - | Lubuszanin Trzcianka | 2015-11-07 | __:__ | | : |
111 | MAWIT Lwówek | - | MIESZKO Gniezno | 2015-11-07 | __:__ | | : |
112 | PŁOMIEŃ Przyprostynia | - | SPARTA Oborniki | 2015-11-07 | __:__ | | : |
Kolejka: 15 w dniach 2015-11-11
113 | SPARTA Oborniki | - | 1922 LECHIA Kostrzyn | 2015-11-11 | __:__ | | : |
114 | MIESZKO Gniezno | - | PŁOMIEŃ Przyprostynia | 2015-11-11 | __:__ | | : |
115 | Lubuszanin Trzcianka | - | MAWIT Lwówek | 2015-11-11 | __:__ | | : |
116 | WARTA Międzychód | - | KOTWICA Kórnik | 2015-11-11 | __:__ | | : |
117 | GKS Dopiewo | - | GLKS WYSOKA | 2015-11-11 | __:__ | | : |
118 | GROM Plewiska | - | Iskra Szydłowo | 2015-11-11 | __:__ | | : |
119 | TARNOVIA Tarnowo Podgórne | - | Wełna SKOKI | 2015-11-11 | __:__ | | : |
120 | HURAGAN Pobiedziska | - | ZJEDNOCZENI Trzemeszno | 2015-11-11 | __:__ |