Przegrana w ostatnim sparingu

• autor: Admin, 2023-08-06 22:05

W ostatnim meczu sparingowym podczas przygotowań do sezonu 2023/2024, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka przegrał na boisku bocznym w Trzciance z Kłosem Gałowo 2-4. Podopieczni trenera Łukasza Walkowiaka dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, najpierw po golu Pawła Iwanickiego z 30 metrów, a następnie po efektownym golu z dystansu, autorstwa Krystiana Feciucha. Goście za każdym razem szybko odpowiadali bramką, a w drugiej części meczu ustalili wynik na 4-2. Przed nami inauguracja ligi! W najbliższą sobotę (12 sierpnia) zmierzymy się w Kobylnicy z miejscowym Piastem. Początek meczu o godz.14:00. Zapraszamy serdecznie!

Pierwszy przegrany sparing

• autor: Admin, 2023-07-30 13:15

Jedenastu zawodników MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka znalazło się w kadrze na sparing z Klubem Piłkarskim Piła, który odbył się w Skórce. Podopieczni Łukasza Walkowiaka przegrali swój pierwszy mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Wynik otworzyli zawodnicy z Piły, a bardzo ładnym golem wyrównującym z granicy pola karnego odpowiedział Maciej Bednarek. Nasz sparingpartner, prowadzony przez Pawła Nawrockiego, dołożył jeszcze dwa trafienia i wygrał 3-1.

Lubuszanin pokonał Iskrę Szydłowo

• autor: Admin, 2023-07-27 19:35

W swoim czwartym meczu kontrolnym, podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka pokonał na wyjeździe Iskrę Szydłowo 3-0. Lubuszanin przeważał przez całe spotkanie, a gole dla zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Walkowiaka zdobyli: Kacper Grygier, Filip Kottas oraz Maciej Bednarek. Z drużyną trenuje trójka zawodników Akademii Lubuszanina Trzcianka: Maciej Bednarek, Piotr Urban oraz Mateusz Wargin. Młodzi zawodnicy spisują się bardzo dobrze i pokazują, że będą stanowić o sile Lubu w nadchodzącym sezonie. Kolejny mecz kontrolny, nasza drużyna rozegra w sobotę (29 lipca). W Skórce zmierzymy się z Klubem Piłkarskim Piła. Początek meczu o godz.15:00. Zapraszamy serdecznie!

Remis w sparingu z Leśnikiem Margonin

• autor: Admin, 2023-07-22 18:30

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zremisował swój drugi mecz sparingowy z rzędu. Tym razem z Leśnikiem Margonin 3-3. Podopieczni Łukasza Walkowiak dobrze rozpoczęli spotkanie, gdyż po golach Kacpra Grygiera z rzutu wolnego i dwóch trafieniach Pawła Wichra, prowadzili 3-0. Jeszcze przed przerwą gospodarze trafili do naszej bramki, a po zmianie stron dołożyli kolejne dwa gole. Kolejny mecz kontrolny rozegramy w środę (26 lipca) w Szydłowie. Mecz z miejscową Iskrą rozpocznie się o godz.18:00. Zapraszamy serdecznie!

Lubuszanin zremisował z Wartą Międzychód

• autor: Admin, 2023-07-20 19:40

Obfitujący w efektowne gole i wiele sytuacji bramkowych był środowy sparing MKS Hydro Lubuszanina Trzcianka w Międzychodzie z miejscową Wartą. W pierwszej połowie, podopieczni Łukasza Walkowiaka trzykrotnie umieścili piłkę w siatce, jednak trzykrotnie z pozycji spalonej i to gospodarze prowadzili 2-0. Po zmianie stron, najpierw efektownego gola z połowy boiska zdobył Krystian Feciuch, następnie do remisu doprowadził Marcin Urbański, a na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Kacper Grygier, zdobywając pięknego gola z rzutu wolnego. Dwukrotnie w słupek bramki trafił jeszcze Marcin Urbański. W końcówce meczu Warta wykorzystała błąd indywidualny naszego zawodnika i ustaliła wynik meczu na 3-3. Kolejne spotkanie kontrolne Lubuszanin rozegra w najbliższą sobotę. O godz.12:00 rozpocznie się mecz wyjazdowy z Leśnikiem Margonin. Zapraszamy serdecznie!

Wygrana w pierwszym sparingu

• autor: Admin, 2023-07-15 21:15

W swoim pierwszym sparingu, podczas przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2023/2024, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka wygrał z LZS Wspólni Różewo 5-1. Trener Łukasz Walkowiak miał do dyspozycji szesnastu zawodników, w tym również nowe twarze. Kolejny mecz kontrolny rozegramy w najbliższą środę (19 lipca) w Międzychodzie z miejscową Wartą. Początek spotkania o godz.18:30. Zapraszamy serdecznie!

Odszedł dr Przemysław Jura

• autor: Admin, 2023-07-12 16:00

Dzisiaj napłynęła do nas bardzo smutna wiadomość, zmarł dr Przemysław Jura, przyjaciel Lubuszanina Trzcianka, który przez wiele lat bezinteresownie pomagał zawodnikom naszego klubu. Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Plan przygotowań Lubuszanina

• autor: Admin, 2023-07-02 20:55

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 10 lipca. Pierwszy tydzień treningów odbędzie się w Kuźnicy Czarnkowskiej. Znani są również sparingpartnerzy zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Walkowiaka.

Sponsorzy

Klub MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka dziękuje sponsorom za aktywne wspieranie działalności Klubu.

Gmina Trzcianka
Hydro Extrusions
Hotel Ajaks
Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
PHU Czesław Bakinowski
Doradca Finansowy Antoni Rogala
ZIK Trzcianka
A-Z  MOT-Leśnik Wojciech Magdziarz
Firma Transportowa Veskez
Farmutil Henryk Stokłosa
Firma MAC Śliwiński
Lubmor Sp. z o.o.
Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
Kolortec malowanie proszkowe